Facebook
Twitter
Instagram
Linkedin
Youtube
Google+
  info@evvabturizm.com Evvab Turizm Bir FanGrup İştirakidir
 
YURT DIŞI TURLAR
•   Bosna Hersek Turları •   Balkan Turları (Uzun) •   Dubai Turu •   Endülüs & Madrid Turu •   Özbekistan Turları •   İspanya (Endülüs) Turları •   Güney Afrika •   KLASİK KENYA SAFARİ •   Bangkok & Phuket •   Alplerin Gölgesinde 5 Ülke •   Kudüs Turu •   OSMANLI TURU
 
Diğer Turlarımız
•   YURT İÇİ TURLAR (İSTANBUL ÇIKIŞLI)
•   YURT DIŞI TURLAR
•   YURT İÇİ TURLAR (KONYA ÇIKIŞLI)
 
YURT DIŞI TURLAR   -   Kudüs Turu
  Tarih : 5 Nisan 2017
  Konaklama : 3 Gece Konaklama
  Gün/Gece : 4 Gün / 3 Gece
  3.807 TL
 
1. GÜN - Çarşamba
Sabah Saat …:… ATATÜRK/S.GÖKÇEN Havalimanı dış hatlar terminalinde acenta yetkilisi ile buluşma. Check in işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Türk Havayollarına ait TK…. sefer sayılı uçakla …:…’de Tel Aviv’e uçuş. Saat ...:… de Tel Aviv’e varış. Pasaport ve Gümrük işlemlerinden sonra otobüsümüzle Yafa şehrine hareket. burada (Yafa) Şehir turu; Mahmudiye külliyesi ve Camii ile Sultan Abdülhamid’in yaptırdığı saat kulesi ve Osmanlı çeşmesinin görülmesi, ziyaretler sonrasında Konaklama yapacağımız Kudüs’teki otelimize hareket. Otelimize varış ve yerleşme, akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2. GÜN - Perşembe

Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş, Otelde alınacak Kahvaltıdan sonra saat 08:00’ da otelimizden hareket ve Davud (as) makamını ziyaret. Ardından BEYTLAHM şehrine hareket, burada; Hz. İsa a.s.’ın doğduğu yer olan kutsal doğuş kilisesinin ziyaret edilmesi ve kilisenin karşısındaki Hz. Ömer Camii’ nin görülmesinden sonra EL HALİL şehrine hareket. Yaklaşık yarım saatlik yolculuğun ardından El Halil şehrine varış. Halilürrahman Camii’nde Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yakup ve Hz. Yusuf (hepsine selam olsun) Peygamberlerin ve zevcelerinin kabirlerinin ziyaret edilmesi sonrasında Kudüs yolu üzerinden ERİHA şehrine gidiş. Ölü denize (Lut Gölü) hareket. Yol üzerinde Hz. Musa’nın külliyesini ve makamını ziyaret. Ölü deniz bölgesinin gezilmesinden sonra dünya tarihinin en eski şehirlerinden olan ERİHA şehrinde bir süre istirahat ve şehir turunun akabinde Emevi döneminden kalma Hişam’ ın sarayı kalıntılarının görülmesi Mescid-i Aksa’ya dönüş, Akşam ve yatsı namazları sonrasında Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. GÜN - Cuma

Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş. Kahvaltıdan sonra saat 07:30’da otelden hareket. Eski Kudüs şehri ve çarşılarını gezerek ve Çile yolundan geçerek kıyamet kilisesine varış. Burayla ilgili bilgilendirmenin ardından Hz.Ömer Camii ziyareti ve Ağlama ( Burak ) duvarının görülmesi sonrasında tarihi Kudüs çarşılarını gezerek Mescid-i Aksa’ya gidiş. Burada (açık olduğu takdirde) İslam Eserleri Müzesini ziyaret, Burak Mescidinin ziyaret edilerek görülmesi, Cuma namazının kılınmasından sonra Mescid-i Aksa’ nın tanıtımı ve içerisindeki Mervan Mescidi, Kadim Mescid, Kıble Camii ve Kubbet’üs-Sahra’nın ziyaret ve gezilmesi ile günlük turumuzu tamamlıyoruz. Serbest zaman. Akşam yemeği, ve geceleme otelimizde.

4. GÜN - Cumartesi

Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş, Otelde Kahvaltıdan sonra odaların boşaltılması, çantalarımız ile …:…’da otelden ayrılış. Zeytin dağına hareket, Zeytin Dağından panoramik manzara eşliğinde Mescid-i Aksa Hakkında bilgilendirme ve kısa bir fotoğraf molasının ardından Selman-ı Farisi ve Rabiat’ul-Adeviyye’ nin makamlarının ziyaret edilmesi sonrası saat …:…. ‘da Telaviv havalimanına hareket. Yaklaşık bir saatlik yolculuğun ardından Havalimanına varış. Check in ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK…… Sefer sayılı uçakla saat …:… İstanbul’a (ATATÜRK/S.GÖKÇEN) uçuş. Saat …:… de İstanbul’a hoş geldiniz.

**NOT : İç hat bağlantı bedeli 60 €'dur.
TARİH ARALIĞI ODA TİPİ GECELEME FİYAT
01.03.2017 - 04.03.2017 2 Kişilik Oda Kişi Başı 4 Gün / 3 Gece 3.807 ₺
08.03.2017 - 11.03.2017 2 Kişilik Oda Kişi Başı 4 Gün / 3 Gece 3.807 ₺
15.03.2017 - 18.03.2017 2 Kişilik Oda Kişi Başı 4 Gün / 3 Gece 3.807 ₺
22.03.2017 - 15.03.2017 2 Kişilik Oda Kişi Başı 4 Gün / 3 Gece 3.807 ₺
29.03.2017 - 01.04.2017 2 Kişilik Oda Kişi Başı 4 Gün / 3 Gece 3.807 ₺
05.04.2017 - 08.04.2017 2 Kişilik Oda Kişi Başı 4 Gün / 3 Gece 3.807 ₺
Tek Kişilik Oda Kişi Başı 4 Gün / 3 Gece 4.065 ₺
0-2 yaş bebek (yataksız) 4 Gün / 3 Gece 903 ₺
3-6 yaş çocuk (yataksız) 4 Gün / 3 Gece 2.032 ₺
7-11 yaş çocuk (yataksız) 4 Gün / 3 Gece 2.355 ₺
Unutmayınız
- Rahat Kıyafet ve altı kaygan olmayan ayakkabı (önceden giyilmiş)
- Mevsim şartlarından etkilenmemek için Şapka ve Şemsiye
- Kullanmakta olduğunuz rutin ilaçlarınız
- Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
- Nüfus Cüzdanı
3 Gece Konaklama
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
- THY İstanbul Kudüs / İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti
- Vize Ücreti
- 4* Otellerde iki kişilik odalarda 3 gece konaklama
- Açık büfe sabah kahvaltısı
- Akşam yemeği
- Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
- Programda belirtilen tüm transferler
- Rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Öğlen Yemekleri
- Şahsi harcamalar
- Otel ekstraları
- Yurt dışı çıkış pulu
- Diğer müze giriş ücretleri
- Mola yerlerindeki içecekler
 
E-Bltene Kayıt Olun   :