Facebook
Twitter
Instagram
Linkedin
Youtube
Google+
  info@evvabturizm.com Evvab Turizm Bir FanGrup İştirakidir
 
YURT DIŞI TURLAR
•   Bosna Hersek Turları •   Balkan Turları (Uzun) •   Dubai Turu •   Endülüs & Madrid Turu •   Özbekistan Turları •   İspanya (Endülüs) Turları •   Güney Afrika •   KLASİK KENYA SAFARİ •   Bangkok & Phuket •   Alplerin Gölgesinde 5 Ülke •   Kudüs Turu •   OSMANLI TURU
 
Diğer Turlarımız
•   YURT İÇİ TURLAR (İSTANBUL ÇIKIŞLI)
•   YURT DIŞI TURLAR
•   YURT İÇİ TURLAR (KONYA ÇIKIŞLI)
 
YURT DIŞI TURLAR   -   Dubai Turu
  Tarih : 27-30 Ekim 2016
  Konaklama : 4 Yıldızlı Konaklama
  Gün/Gece : 4 Gün / 3 Gece
  5.666 TL
 
1.Gün:28 EKİM 2016 CUMA DUBAİ
(4 saat 45 dakikalık uçuş) ve 02.55'de varış. (Saatlerimizi 1 saat ileri alıyoruz.) Havaalanından çıkış sonrası otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme ve dinlenme. Otelimizde 08.09.00 Kahvaltı sonrası 09.30 Otelimizden ayrılma ardından rehberimiz eşliğinde Dubai'nin en eski yerleşim bölgesi olan Bastakiya'dan başlıyoruz. Altın ve Baharat Çarşıları, Saat Kulesi ve Al Faidi Kalesi (Dubai Müzesini) görüldükten sonra Serbest zaman(Cuma Namazı) sonrasında Dubai turumuzda marina bölgesi burada öğle yemeği ardından Burç al Arap (Yelken otel) önünde hatıra fotoğrafı Jumeriah Beach Hotel’in alışveriş merkezi, Palmiye adası, Atlantis The Palm oteli önünde hatıra fotoğrafı sonrasında Şeyh maktum sarayının bahçesini ziyaret sonrasında Dubai’nin halicinde teknede açık büfe yemeğimizi yedikten sonra otelimizde dinlenme.

2.Gün:29 EKİM 2016 CUMARTESİ DUBAİ
Otelde alınacak sabah kahvaltısının Emirates Alışveriş merkezine hareket sonrasında başka bir Alışveriş veriş merkezi olan olarak İbni Batuta alışveriş merkezine gidiyoruz. Burada verilen serbest zaman ve öğle yemeği sonrasında Burç halife binasına çıkmak için hareket ediyoruz. Seyir terasından Dubai’yi seyrettikten sonra Dubai mall alışveriş merkezinde serbest zaman sonrasında saat 16.00’de Çöl Safari turuna katılma 4x4 jiplerde çölde unutulmaz anlar sonrasında çölde kurulan kampta açık büfe yemek ile unutulmaz anlar sonrasında Geceleme otelinizde.

3.Gün:30 EKİM 2016 PAZAR ABU DHABİ / DUBAİ / İSTANBUL
Otelimizde alınan kahvaltının ardından 08.00’de Otelden eşyalarımız ile birlikte ayrılma Abu Dhabi’ye hareket ediyoruz Abu Dhabi’ye vardıktan sonra panoramik Abu Dhabi turuna başlıyoruz. Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezerken , 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık oluyoruz. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından; Marina bölgesinde öğle yemeği ardından serbest zaman sonrasında Şeyh Zayid camiine hareket. Gezi bitiminde Dubai havaalanına hareket. Fly Dubai Havayolları FZ 753 tarifeli uçağı ile 20.50'de Dubai'ye uçuş ve 23.45'de Sabiha Gökçen Havaalanına varış.
TARİH ARALIĞI ODA TİPİ GECELEME FİYAT
27-30 Ekim 2016 İki Kişilik Oda 4 Gün / 3 Gece 5.666 ₺
Tek Kişilik Oda 4 Gün / 3 Gece 6.867 ₺
0-2 Yaş 4 Gün / 3 Gece 429 ₺
3-6 Yaş 4 Gün / 3 Gece 2.861 ₺
7-12 Yaş 4 Gün / 3 Gece 5.151 ₺
-
4 Yıldızlı Konaklama
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
-Fly Dubai Uçak bileti
-4*Otellerde iki kişilik odalarda 3 gece konaklama
-Açık büfe sabah kahvaltısı
-2 adet Akşam yemeği (Teknede açık büfe + Safari turu sonrasında)
-3 adet Öğle yemeği
-Programda belirtilen tüm transferler
-Rehberlik hizmetleri
-Safari turu
-Dubai Müzesi Giriş ücreti
-Burç halife çıkış ücreti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
-Şahsi harcamalar
-Otel ekstraları
-Son gün Akşam yemeği
-Dubai vize ücreti (130 $ )
-Yurt dışı çıkış pulu (15 TL)
-Seyahat Sağlık Sigortası(12$)
 
E-Bltene Kayıt Olun   :